Predám nový iPhone SE 2, podľa pamäte: € 459.99, € 509.99, € 629.99
Ponuky

Predám nový iPhone SE 2 verziu 2020 za € 459.99 – za najlepšiu cenu na Slovensku

Predám nový iPhone SE 2, model/verziu 2020. So štandardnou plnohodnotnou zárukou a za najnižšie možné ceny na Slovensku. Výber špecifikácie je na tebe.

Predám nový iPhone SE 2 všetkých farieb

iPhone SE 2020
64 GB: € 449.99
⚪⚫🔴
iPhone SE 2020
128 GB: € 489.99
⚪⚫🔴
iPhone SE 2020
256 GB: € 599.99
⚪⚫🔴

Farba podľa tvojho výberu. Dodanie cca do týždňa od objednávky. Parametre stroja na tomto mieste riešiť netreba. Tu nájdeš najkomplexnejšie a stále aktualizované technické údaje o tomto modeli. Takže ešte raz moja ponuka:

predám nový iPhone SE 2, nerozbalený, funglovku

V ktorejkoľvek z existujúcich farieb: biely, čierny alebo červený. Osobné prevzatie je možné v centre Košíc. Poštou na podklade prevodu na účet, poistené poštovné je € 5. Pozor: maximálna poistná suma je € 500.

Za bezkonkurenčne najlepšiu cenu na slovenskom trhu je možné získať

  • úplne nový iPhone SE 2020;
  • nedotknutý, nerozbalený – prosto “funglovku”;
  • s plnohodnotnou zárukou

iba cezo mňa. Nejde o žiadnu veľkú záhadu: jednoducho mám u jedného z veľkých predajcov množstevnú a špeciálnu zľavu. A uspokojím sa s minimálnym rabatom pre mňa, pretože sa týmto predajom neživím. Samozrejme, za

najlepšiu cenu ponúkam všetky modely iPhone.

Ergo predám nový iPhone SE 2, ale aj ktorýkoľvek iný výrobok spoločnosti Apple. A zvedavý som na to, kde sa umiestni es-éčko 2020 v rebríčku za tento rok… Keď iPhone XR bol celosvetovo najpredávanejším mobilom roka 2019 a iPhone 11 skončil podľa niektorých zdrojov hneď na druhom mieste. (Rebríček na uvedenom odkaze zobrazuje predajnosť za tretí kvartál, nie za celý rok.)

Pár porovnaní na podporu dôvodov,

prečo prejsť na nový iPhone SE 2, verziu 2020

z akéhokoľvek staršieho modelu. Nasledovný zoznam zobrazuje porovnanie s prvou generáciou iPhone SE (1) z roku 2016:

  • iPhone SE 2 má citeľne rýchlejšie načítanie aplikácií, nakoľko model 2020 má až 2.4x rýchlejšie CPU a až 4x rýchlejšie GPU ako čipset A9.
  • Model 2020 má až do 2.7x rýchlejšie wi-fi (6) a až do 6.5x rýchlejší mobilný download než “jednotka”, samozrejme, nezávisí to len na mobile;
  • Verzia iPhone SE s označením 2 poskytuje údajne až do 2.5x dlhšiu výdrž batérie na… no, povedzme, že napr. pozeranie filmov. I you know what I mean – ako sa hovorí. 😉

Médiá mi prisúdili titul "guru erotického priemyslu na Slovensku". Po bezmála 20-ich rokoch pôsobenia v oblasti zábavy skutočne viem o tejto brandži prvé aj posledné. Som označovaný tiež za "priekopníka", "znalca" a "odborníka" na sexbiznis a všetko súvisiace. Okrem toho sa však považujem aj za blogera a tak trocha za spisovateľa. Píšem od strednej školy. Nakoľko vysvitlo, že ma to nielenže baví, ale som v tom aj kurva dobrý - robím to teraz na zákazku. Stal som sa excelentným copywriterom za rozumné náklady, pretože ma to nemusí živiť a stále to vnímam ako platené hobby. Ergo som človekom, ktorý vie nielen o čom píše, ale hlavne ako to napísať tak, aby si to ty ako čitateľ na internete vôbec našiel.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *